Category Archives: Безсніжний період

Що входить:

– екскурсія по території (15 – 20 хв), де вас познайомлять з Хаскі, маламутами і кіньми, розкажуть цікаві історії про наших вихованців, познайомлять з усіма вихованцями комплексу.

– трекінг з хаскі (20 хв). Прогулянка з Хаскі до мальовничих берегах р. Десна.

– пет – терапія з хаскі. Спілкування з собаками і цуценятами.

– катання на коні одне коло

– фотосесія з маламутами

– годування коней в загоні

– чаювання

Ціна 500 грн / чол.

Велосипеди можна взяти на весь день – це буде 300 грн (за один велосипед) За два велосипеди – 500 грн

Дог-скутерінг – це собака вдіта в шлею і через потяг тягне самокат. Самокат нижче, ніж велосипед і з нього легше зіскочити. На самокаті теже принципи, що і на велосипеді. Це натягнутий потяг і вчасно дана команда вперед. У важких місцях потрібно допомагати собаці, штовхаючись однією ногою. У разі нерівній місцевості потрібно згинати ноги в колінах (коли везжаете в ямку).

Трекінг з собакою – це похід по красивих місцях, де багато живності і буйної рослинності. І головне, що в цей час Вас стимулює до руху собака. На собаку одягнена шлея, до якої прикріплений потяг з амортизатором, далі потяг кріпиться до поясу, який одягнений на Вас. Головне, що потрібно знати – це, щоб собака постійно була з натягнутим потягом! Тоді вона розуміє, що потрібно працювати. Якщо собака відволікається, тоді ми її стимулюємо командою – Вперед!

Байкджорінг- це коли собака, одягнена в шлею тягне велосипед. Таким чином можна проїхати багато кілометрів і дати можливість собаці попрацювати як слід. Але потрібно завжди пам’ятати, що потяг повинен бути завжди натягнутий і якщо собака відволікається, то потрібно її стимулювати командою вперед. Краще коли в упряжці стоять дві собаки, тоді вони не дають відволікатися один одному.

Хочу звернути увагу на уроки верхової їзди. Уроки проводить професіонал, людина, яка знімався в рекламі Козацької Ради, учасник багатьох кінних театрів. Одним словом Справжній Козак !!!

Екскурсія триває близько години. На байдарку “Неріс” можуть сісти два гостя і інструктор. Ви зможете побачити багато водних і близько водних птахів. (Кулики, чаплі, качки, рибалочку і тд)

Всі знають, що пленер під відкритим небом – це унікальна можливість попрактикуватися в роботі з натурою при природному освітленні.
Вас чекає до 4-х годин практичних занять на свіжому повітрі – відмінний спосіб насолодитися літніми днями і відточити свої художні навички в «польових» умовах! 🙂
Цього разу ми будемо малювати Деснянські краси, а також Ви одночасно можете відпочити в цьому прекрасному мальовничому місці.

Вартість заняття на пленері – 1200грн. (1 особа до 4 години) У вартість входять: фарби, пензлики, мастихін, мольберт, полотно (50:40), робота художника, а також смачний Травян ой чай.

Звертаємо вашу увагу, що для участі в пленері необхідна попередній запис за телефоном : 0936915500-Анатолій