Category Archives: Сніжний період

Як відбувається:

1. Знайомство, техніка безпеки і основи психології коня.

2. Контакт з кіньми вибудовування з ними відносин.

3. Зворотній зв’язок, арт-терапія. Рефлексуючи і малюємо свій стан поруч з кіньми.

Ви зможете :

– навчитися використовувати мову тіла в спілкуванні з кіньми;

– розслабитися і повністю переключитися;

– навчитися чомусь новому;

– гармонізувати своє емоційні стани;

– покращити настрій;

Прекрасна можливість покинути місто, насолодитися захоплюючим спілкуванням з кіньми. Провести час з сім’єю на природі, отримати позитивні ємоції .

Що входить:

– екскурсія по території (15 – 20 хв), де вас познайомлять з Хаскі, маламутами і кіньми, розкажуть цікаві історії про наших вихованців, познайомлять з усіма вихованцями комплексу.

– трекінг з хаскі (20 хв). Прогулянка з Хаскі до мальовничих берегах р. Десна.

– пет – терапія з хаскі. Спілкування з собаками і цуценятами.

– катання на коні одне коло

– фотосесія з маламутами

– годування коней в загоні

– чаювання

Ціна 500 грн / чол.

Існує багато маршрутів (від 3 км до 10 км і більше) і всі вони дуже красиві і різноманітні. Маршрут проходить уздовж Десни, по самої Десни, по засніженому лісі, по озерах. В упряжці працюю 8 собак. Також можна влаштувати і нічне катання (з ліхтарями). У нарту можна посадити одну дорослу людину і одну дитину (до 5 років). Все це в супроводі каюра.

У прокаті хороші лижі і черевики від 36 до 45 розміру. Ковзати по руслу Десни дуже комфортно. Я можу їхати і їхати і в цей час спостерігаю за слідами диких тварин. Дуже багато слідів зайця, ліски, дикої кози, норки і тд.

Побродити по засніженому лісі – це завжди добре. Гарний настрій, прозоре повітря, багато емоцій створить гарний настрій на весь день. А камін дасть тепло і затишок !!! Обнимашки з кіньми, теж не погане заняття, особливо з парафраз !!!

Ви коли нібубудь каталися, на гірських лижах, за конем? НЕТ !!! Тоді вперед !!! Незабутнє враження !!! На коні можна розвивати велику швидкість, отримати яскраві емоції і на якийсь час забути про життєвій суєті.

Захоплююча розвага для дітей. У супроводі інструктора, дитина може прокотитися по засніжених полях або руслу завмерла річки. Подорож може тривати близько години. Також поруч з дитиною можуть їхати, на бігових лижаж, його батьки.

На бігових лижаж можна пройти багато кілометрів і отримати купу адреналіну, якщо Ви підв’яжіть до себе двох Хаскі! Хто не вміє на бігових лижах, можна запропонувати гірські лижі. Якщо це сім’я з маленькою дитиною, тоді дитину посадив в тюбінг і поїдемо всі разом.

Приймаємо заявки на Новорічне привітання (2020 рік) від Діда Мороза, в Будинку Хаскі .Заявкі по тел 0936915500 Анатолій. Що входить в послугу: привітання від Діда Мороза; Фотосесія з Дідом Морозом і Хаскі; прогулянка в собачій упряжці, під керуванням Діда Мороза; чаювання і екскурсія по фермі.

Оригінальної форми сауна, нагадує бочку, в якій є панорамні вікна. Одне з них є в комноте відпочинку, звідти Ви можете спостерігати за падаючим снігом або скачуть кіньми. Друге вікно знаходиться в парилці, з нього вид на озеро. Великий вибір віників (дуб, липа, вишня, береза) Є можливість покласти сіно в парилку, яке дасть божественний аромат.